Home / Haberler / Edebiyat Atölyesinden Şiir Dinletili Sertifika Programı

Edebiyat Atölyesinden Şiir Dinletili Sertifika Programı

 

22 23 24 25 26 27 28 29Elâzığ Belediyesi ve Türkiye Yazarlar Birliği Elâzığ Şubesi’nin işbirliğinde düzenlenen ve şiir, hikâye, deneme, roman gibi alanlarda insanları yazarlığa yönlendirmeyi ve edebi yazılım dillerini geliştirmeyi hedefleyen edebiyat atölyesinin ilki şiir dinletisi ve sertifika töreniyle son buldu.

Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programa İl Protokolü, TYB Elazığ Şubesi Üyeleri ve Edebiyat Atölyesi kursiyerleri katıldılar.

Edebiyat Atölyesinin ilk diliminin 6 hafta süren eğitimin ardından düzenlenen şiir dinletisiyle son bulacağını kaydeden TYB Elazığ Şube Başkanı Nazım Payam, katılımcıların ilgi ve alakalarının bu alanda bundan sonra yapılacaklar konusunda kendilerini ümitlendirdiğini söyledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu ise TYB Elazığ Şubesiyle birlikte yeni yazarlık atölyesi planlamalarının devam edeceğini, gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Program daha sonra müzik dinletisi, edebiyat atölyesine katılan kursiyerlerin seslendirdikleri şiirler, musiki dinletisi ve sertifika takdimleri ile sona erdi.

 

 

Check Also

95. sayı kapak WEB

‘Edebiyatımız ve Cumhuriyetimiz’ Dosya Konulu Yeni Sayımız Yayınlandı

‘Edebiyatımız ve Cumhuriyetimiz’ dosya konulu yeni sayımız yayınlandı. Yeni sayımıza katkı veren yazarlarımız şunlardır.   …

Bir Cevap Yazın